1 Mayıs 2013 Çarşamba

SEO MEO

SEO MEO ZEO derken olduk SEMSEO :) 

Başlığımız Philips SENSO markası gibi oldu ama olsun idare edin artık !


İşin doğrusu bu SEO yani AMO Türkiyede daha pek bilinmezken bu işlerin içinde adını duyduğum bi kendim Mustafa Şahin "Site-Ekle.net" birde Yiğit Konur adlı  arkadaşımız vardı, kendisini geçenlerde internette şans eseri buldum ep eyi işleri ilerletmiş. SEOZEO diye de güzel bir site açmış kendisini tebrik ederim.

Bende 10 Senedir Web aleminin içindeyim siteler kodlarım, tasarlarım SEM (Search Engine Marketing) bölümünü hallederim vs... fakat şu son senelerdeki kadar bu işin pazara dönüştüğünü görmemiştim.

Wallahi oraya bakıyorum bi paket, şuraya bakıyorum bi paket, Ya benim 10 senelik tecrübelerimde bir sorun var ya da bu işler değişmiş :)

Ama sanmıyorum sistem hala aynı. YARARLI iş, ilklerden olmak, yaratıcı olmak, özgün olmak, insanlığa faydalı bir iş yapmak her zaman her yerde önemlidir! Sitelerinizi Arama Motorları için değil ziyaretçiler için yapın. Tabi ki sitelerinizi tanıtın fakat 1000 tane ŞURAYA ekle bilmemne paketleri ile değil.

İlla SEO derseniz sitenizle uğraşın, ziyaretçilere faydalı ve yararlı bilgiler şunun. Ziyaretçilere eşsiz bir deneyim yaşatın. Sitenizin hızını, kodlamasını, hiyerarşisini iyi seçin ve bunları uygulayın.

Gidip şu paket bu paket satın ALMAYIN! Başta kendi emeğinize ve paranıza yazık etmeyin vea internetide çöplüğe dönüştürmeyin!

Benden size ilk tavsiyeler bunlar, Vakit buldukça SEO ile ilgili bilgiler paylaşmaya çalışacağım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder