31 Mayıs 2013 Cuma

Web sitemi nasıl tanıtırım acep Recep ?

Web siteni nasıl tanıtırsın ? Güzel bir soru. Kelin merhemi olsa başına sürer. Yahu bana ne soruyorsun? Git nasıl tanıtıyorsan tanıt.

Şaka bi yana bildiğim, aklıma gelen bilgiler şu şekilde ,

Siteyi açtınız di mi ? > Kapatın şimdi :D

Yok Yok, kapamayın en iyisi açtıktan sonra havalandırın, içerik girin doldurun herhalde o zaman bişeyler olur.

Hatta azıcık ucundan eşe, dosta söyleyin herhalde tanınır ! Olmadı gidin bi de T-Shirt bastırın yazda geliyor nasıl olsa sitenizin ismi yazılı olan T-Shirtleri bastırırsınız. Site iyice tanınmaya başlar.


Siz siz olsun bu site işlerine girmeyin der Samet Yiği Hocamızın Rifki ;Bu Makale sizlere ait olsun istedim. Espiri yapayım dedim. Umarım yazıya ve RIFKI'ya gücenmezsiniz. Web sitelerini, Bloggerları tanıtmak için bildiğiniz yolları aşağıdaki "Yorum Gönder" bölümünden herkezle paylaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Arkadaşın şakası üzerine eğer bu başlık için gelenler olursa onlara yardımcı olmak için ben de ciddi ciddi bi şeyler yazayım.:))Site tanıtımında size çok yardımcı olacak bir hit sitesini öneriyorum. Adı hitleap. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. 2 blogumun alexa değerlerini 2 ayda 30 milyonlardan 1,5 milyonlara kadar çıkardı. Üstelik sadece hafta içi 7-8 saat çalıştırmıştım. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve üye olmak için http://bedavahitsiteleri.blogspot.com/2013/04/hitleapparakazanma.html adresine tıklayın. Kolay gelsin...

    YanıtlaSil